OFERTA DLA MŁODZIEŻY

Klub Strzelecki BASTION KĘTY zaprasza młodzież z Oświęcimia, Kęt i okolic do uczestnictwa w zajęciach strzelectwa sportowego. Strzelectwo sportowe jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy młodzież do odwiedzenia strzelnic w LOK Oświęcim oraz PZ-10 w Kętach i szczegółowego zapoznania się z ofertą. Strzelectwo sportowe jest doskonałą forma zajęć pozwalających zwiększyć swoją koncentrację wyciszyć się, odpocząć po trudach codziennych zajęć i problemów.

Zachęcamy do spróbowania swoich sił trenując strzelanie z pistoletu! Treningi przeprowadzane są na profesjonalnych pistoletach pneumatycznych. Jest to świetny sprzęt dla początkujących jak i zaawansowanych strzelców. Po wstąpieniu w szeregi klubu każdy ma możliwość brania udziału w zawodach strzeleckich na poziomie lokalnym jak i ogólnopolskim. W miarę możliwości są także organizowane zajęcia z broni palnej na strzelnicy sportowej przy PZ-2 w Oświęcimiu, gdzie można spróbować swoich sił w pistolecie dowolnym, sportowym oraz standardowym.
Ponadto, regularnie są ogranizowane cykliczne zawody "Kęcka Liga Strzelecka", w których mogą brać udział wszyscy, zarówno zawodnicy klubów strzeleckich, jak i osoby niezrzeszone, pragnące zasmakować rywalizacji w strzelectwie sportowym.

Zachęcamy także do spróbowania strzelania z karabinu! Każdy chętny ma możliwość trenowania na profesjonalnych karabinkach sportowych. Każdy strzelec ma możliwość dobrania sobie krabinu wedle własnych potrzeb. Natomiast dla najmłodszych strzelców są przygotowane specjlane podpórki, które mają na celu odciążyć organizm młodego strzelca, a także pomóc mu w nauce celowania, gdyż jest to pierwszy krok w stronę zdobywania wysokich wyników na zawodach. Każdy, kto wstępuje do klubu ma możliwość brania udziału w zawodach na szczeblu lokalnym, wojewódzkim, a także ogólnopolskim. W miarę możliwości organizowane są zajęcia na strzelnicy kulowej przy PZ-2 w Oświęcimiu, tu każdy będzie miał możliwość trenowania konkurencji karabinu sportowego i dowolnego.
Ponadto, regularnie są ogranizowane cykliczne zawody "Kęcka Liga Strzelecka", w których mogą brać udział wszyscy, zarówno zawodnicy klubów strzeleckich, jak i osoby niezrzeszone, pragnące zasmakować rywalizacji w strzelectwie sportowym.

ZAPRASZAMY DO TRENINGÓW POD OPIEKĄ WYKWALIFIKOWANYCH TRENERÓW, INSTRUKTORÓW ORAZ PROWADZĄCYCH STRZELANIE

Przyjdź i spróbuj! Strzelectwo to oryginalne hobby, a może nawet sposób na życie!